פטרבום

90 כמוסות

 

שילוב של צמחים עוצמתיים לניקוי וטיהור מערכת העיכול, בנייה מחדש של הרקמות והשבת תפקוד תקין. טיפול עמוק ויסודי בקנדידה לפתרון ארוך טווח, תוך חיזוק האנרגייה הפנימית והתמודדות עם לחץ המהווה מקור להרבה בעיות בריאותיות.
 

פעילות התכשיר-

מתאים לטיפול בפטריית הקנדידה בצורה עמוקה ויסודית. הפטרבום יעיל  גם במצבים בו יש בעיות מורכבות במערכת העיכול, כגון שילוב של קנדידה, טפילי מעיים והליקובקטר פילורי. במקרים אלו הפטרבום יוכל להביא לפיתרון משולב. עצמת הפעולה של הפטרבום היא חזקה ונחוצה במיוחד בזיהומי קנדידה. הקנדידה הינה פטרייה עקשנית, שמתפתחת בצורה נשלטת במערכת עיכול בריאה, אך כשמתרבית, ונכנסת למהלך האלים

90 כמוסות


שילוב של צמחים עוצמתיים לניקוי וטיהור מערכת העיכול, בנייה מחדש של הרקמות והשבת תפקוד תקין. טיפול עמוק ויסודי בקנדידה לפתרון ארוך טווח, תוך חיזוק האנרגייה הפנימית והתמודדות עם לחץ המהווה מקור להרבה בעיות בריאותיות.

פעילות הצמחים בתוסף פטרבום-

פורמולת צמחים המתאימה לטיפול בפטריית הקנדידה בצורה עמוקה ויסודית. 

הפטרבום יעיל  גם במצבים בו יש בעיות מורכבות במערכת העיכול, כגון שילוב של קנדידה, טפילי מעיים והליקובקטר פילורי. במקרים אלו הפטרבום יוכל להביא לפיתרון משולב. עצמת הפעולה של הפטרבום היא חזקה ונחוצה במיוחד בזיהומי קנדידה. הקנדידה הינה פטרייה עקשנית, שמתפתחת בצורה נשלטת במערכת עיכול בריאה, אך כשמתרבית, ונכנסת למהלך האלים שלה, עלולה לגרום לליקויים משמעותיים בכל מערכות הגוף. הטיפול בקנדידה נמשך כ – 3 עד 6 חודשים.
במצבים קיצוניים של זיהום בהליקובקטר ניתן לבחור את השימוש בפטרבום, והוא יכול לעשות עבודה נפלאה. צריכת פטרבום מתאימה למצבים קשים במיוחד של הליקובקטר, אך רק בהתאם להגבלות השימוש המובאות בהמשך. אחרת, נעדיף להשתמש באנ-ליקובקטר שהוא עדין יותר לכלל המערכות.

התוסף יעיל גם ללא הקפדה קיצונית על תזונה!

פטרבום- הרכב הצמחים בנוסחה-

פאו דה ארקו (טבבויה Tabebuia impetiginosa )- השפעה עמוקה וחזקה לטיפול בקנדידה רב- מערכתית קשה.

ארכובית הציפורים (Polygonum aviculare )- מאחה כיבים. לבעיות מערכת השתן והעיכול.

פילודנדרון (Phelodendron amurense) - לטיפול בפטרת וגינלית, קנדידה, הליקובקטר וזיהומים.

שוש קרח (Glycyrrhiza glabra )- לטיפול באולקוס ומחלות מעיים דלקתיות. מגן על הקיבה ורקמות ריריות.

תמצית ויתניה (Withania somnifera)- הצמח שולב בפורמולה מתוך הבנה שמתח, חולשה נפשית, פיזית וחיסונית מהווים פירצה להשתלטות קנדידה.

הוראות שימוש בתוסף-

3 כמוסות ביום למשך כ – 2-6 חודשים.

מוצרים נילווים מומלצים (לא חובה) לזירוז הטיפול: פרוביוטיקה ואצות ים.

הגבלות שימוש והתוויות נגד:

כפטריה עקשנית, הקנדידה מחייבת טיפול חזק וחריף.

לפאו דה ארקו (-טבבויה) הגבלות שימוש קריטיות (חשוב להדגיש שהגבלות אלו נכונות לצמחים נוספים לטיפול בקנדידה, כגון שמן אורגנו פראי, ועוד):

חודשיים לפני הריון, הריון והנקה – אסור.

ילדים מתחת לגיל 10- אסור.

לא מומלץ במצבי אי ספיקת כליות, אין לקחת יחד עם דיגוקסין (Digoxin), וכן להימנע בשילוב עם תרופות ל:דיכוי חיסון, אנטי כולינרגיות - לטיפול בפרקינסון, למניעת קרישת דם, מעכבי   -MAO לטיפול בדכאון, זהירות בשילוב עם שאר התרופות הקונבנציונליות. מכיל שוש קרח במינון נמוך, שלא אמור להשפיע על שינוי בלחץ דם.

הרחבה על קנדידה ותזונה מומלצת

עיקר השימוש של הפטרבום הוא לטיפול בפטריית הקנדידה. קנדידה פורצת בדר"כ אחרי תקופה ממושכת של מתח, או שימוש ארוך של אנטיביוטיקה וסטרואידים. כמו כן בשימוש בגלולות למניעת הריון.

התרבות הפטרייה עלולה לגרום  לשלשולים, עצירויות, גזים, גיהוקים, נפיחות והתכווצויות בבטן, תשישות ,דכדוך בעיות זיכרון, תחושה של מעין ריחוף או חוסר חיבור עם המציאות, חרדות והיפראקטיביות. בנוסף, כאבי ראש ומפרקים בעיות עור, דלקות חוזרות בנרתיק ודרכי השתן, ריח רע מהפה ואלרגיות עונתיות. אחד מהמאפיינים החשובים של קנדידה הוא תשוקה עזה למתוק ופחמימות ריקות.

תזונה לטיפול בפטריית הקנדידה

מלכתחילה התזונה לטיפול בפטריית הקנדידה היא מחמירה ולא קלה לביצוע. תכשיר הפטרבום, נותן תמיכה חזקה לטיפול בפטרייה, ומקל במאד על הטיפול גם כשלא מקפידים על התזונה בשלמות.

עיקרי התזונה המומלצת לפטריית הקנדידה:
  1. שפע ירקות- אך לא בצורה חיה, אלא רק מבושלים, מאודים או אפויים. ירק חי קשה יותר לעיכול ולכן מאד מכביד על המערכת. בכל מצב בו יש קושי כלשהו במערכת העיכול מומלץ להימנע מירק חי.

  2. מוחמצים העשויים בבית באופן טבעי ללא שימוש בחומץ. לחילופין ניתן לצרוך פרוביוטיקה.

  3. פירות – תפוחי עץ, אגסים, תמרים, רימונים.

  4. פחמימות – דוחן, אורז מלא כוסמת. לחם מקמח מלא של כוסמין או שיפון, ועדיף ללא שמרים.

  5. סוכר ומוצרי חלב – להמעיט ככל האפשר.

  6. גרעינים ואגוזים – טחינה, שומשום שחור, צ'יה, גרעיני דלעת אגוזים וחמניות.

  7. התבלינים המומלצים ביותר: כורכום, זעתר, אורגנו, כמון, אצות, שום.