אודותנו

"עדנה-מוצרי טבע בע"מ"
הוקמה בשנת תשנ"ז, 1997 ומייצרת מוצרי טבע לשימוש פנימי וחיצוני, בפיקוח משרד הבריאות.
 
החזון של עדנה לספק לכל פרט את המידע שהוא זקוק לו, כדי שיוכל לבנות לעצמו טיפול אישי ומדויק. עדנה משלבת בין מוצרים טבעיים, איכותיים, שורשים-מסורתיים, פשוטים או מורכבים, למאגרי מידע שנבנו במשך שנים, ומאפשרת קבלת החלטות נכונות ונבונות. 

קווים מנחים:

הגבלות שימוש- לכל צמח או רכיב תמיד יש מגוון פעילויות והשפעות כשנוטלים אותו. לפעמים, חלק מהפעילויות עלולות להיות מסוכנות בכלל או לאנשים/מצבים מסויימים. ( לשם המחשה- אם צמח מעלה לחץ דם הוא טוב לבעלי לחץ דם נמוך אך מסוכן לבעלי לחץ דם גבוה...). תמיד נעדיף רכיבים עם מינימום הגבלות שימוש ומינימום סיכון ללקוח. לא נסמוך על האדם הפרטי שיברר על הרכיבים בהתאם למצבו הבריאותי הכולל.

אופן פעילות- תמיד נבחר צמחים בעלי פעילות עמוקה אך עדינה אף אם השפעתם מצריכה יותר זמן. לרוב, רכיבים שעובדים חזק ומהר עלולים במקביל לגרום לנזק. יש לזכור שכמו בתרופות, לצמחים יש השפעה על הגוף. צמחים יכולים לטפל אך גם עלולים להזיק!

טיפול משלים- תמיד נמליץ לשלב את התכשיר בתזונה מותאמת.

ליווי- בעמודי "הסבר מוצרים" באתר ניתן למצוא הסבר נרחב על פעילות הצמחים בפורמולה, כמו גם הנחיות והגבלות שימוש ברורות ואף המלצות תזונה לפי ההקשר הרפואי. אנו מזכירים שכפי שמובא בתקנון האתר הרי שמדובר בתוספי תזונה ולא בתרופות.  בנוסף נשמח לספק ייעוץ אישי טלפוני חינם , ובמידת הצורך אף ליווי אישי טלפוני בחינם, בקו שמספרו 02-5862777.

 

הפעילות שלנו

 
עדנה פועלת בשני מישורים, בכדי לספק ללקוחותינו בריאות שלמה, עוצמתית ונכונה:
  • אספקה ושיווק של מוצרים טבעיים לשימוש פנימי וחיצוני. תוספי מזון- קפסולות טבעיות ומיצויים בריכוז גבוה, משחות, קרמים ושמנים ואף מוצרי תזונה בסיסיים. לאורח-חיים בריא, לאיזון מושלם ולטיפול בצרכים ממוקדים הדורשים טיפול פרטני מעמיק במערכות הגוף: פיזיולוגית, מנטלית, רגשית וקוסמטית.

  • ייעוץ, הדרכה וליווי. עדנה מתאמצת לספק אינפורמציה מקיפה ומעמיקה המבוססת על שנים של לימוד ומאגרי מידע. בעדנה פועלים להעביר את הידע הנדרש במספר אפיקים נרחב ככל הניתן, בכדי שבאמת יופק המרב מכל רכיב. צינורות ההפצה שלנו כוללים כרטסיות מידע מפורטות, אתר אינטרנט אינפורמטיבי, עלוני מידע מעמיקים למטפלים ואנשי מקצוע, עריכת הרצאות, כנסים וערבי עיון, ומעל הכל- ייעוץ אישי. בבניית המידע, השתדלנו לערוך בדיקות מקיפות והשוואתיות בין כמה שיותר שיטות ברפואה המשלימה, לבדוק באופן מקיף את כל היתרונות, אך גם את החסרונות והגבלות השימוש של כל רכיב ולספק את התמונה הכוללת להתאמה אישית מושלמת.

*המידע מתוך מאגרי מידע המבוססים על תרבויות עמים ורפואה אלטרנטיבית, ופעמים רבות מגובה בניסויים מדעיים. המידע באתר אינו מהווה המלצה או התוויה רפואית ו/או תחליף לכל טיפול רפואי/תרופתי אחר. הניסוחים לא נבדקו ולא אושרו ע"י משרד הבריאות. בכל מקרה של בעיה רפואית יש להיוועץ ברופא המטפל

שלחו הודעה
ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם : )