top of page

בשבילו טו דיי

60 כמוסות

 

פורמולת צמחים לתפקוד גברים.

 • העלאת האנרגייה הפנימית ושיפור מצב הרוח

 • חיזוק הרצון והעוררות

 • איזון רמת ההורמונים בגוף

 • הרגעת מתחים ואיזון עיצבי

 • הרמת היכולת הפיזית

 • בטיחותי לשימוש- ללא תופעות לוואי הרסניות!

עדנה מוצרי טבע-בשבילו טודיי לאון גברים

פעילות הצמחים בתוסף בשבילו טודיי-​

הצמחים בפורמולה משמשים להעלאת האנרגיה הפנימית, משפיעים על איזון רמת ההורמונים בגוף, מרגיעים מחד ומעוררים מאידך, ומסייעים לאיזון עיצבי, שיפור מצב הרוח, ולהרמת היכולת הפיזית. חלקם ניטלים גם ע"י ספורטאים – להעלאת הכושר הגופני ולפיתוח השרירים. בשונה ממוצרים קונבנציונאליים,

לבשבילו טודיי אין תופעות לוואי הרסניות והתכשיר אינו מזיק למערכות בגוף כגון מערכת הדם והלב.

כמו כן, בשבילו טודיי מותר ובטיחותי לשימוש ברוב האנשים כולל מבוגרים, כפי שיפורט בהמשך.

המערכות ההורמונליות בגופנו מושפעות הרבה מפעילות הכבד המייצר  כולסטרול, ומיותרת הכלייה היא בלוטת האדרנל בשמה הלועזי, המייצרת מכולסטרול זה את הורמוני הפוריות.

אורך החיים המודרני העשיר בלחצים, עומסים וסטרס, מוביל לשחיקת בלוטת האדרנל וגורם לשיבוש בייצור ההורמונאלי של הבלוטה האחראית על ייצור הורמוני הפוריות ובפרט כח גברא. לכן, כדי להעלות את רמת ההורמונים, עלינו לחזק את שני האיברים הללו במיוחד - הכבד ובלוטת האדרנל. לבנית הנוסחה של בשבילו טודיי נבחרו צמחים אדפטוגנים-צמחים המסייעים להסתגלות והתמודדות מול מצבי לחץ, המסייעים לשיקום בלוטת האדרנל ולווסת הפרשה ותגובה לקורטיזול המיוצר בבלוטה ובכך לחזק רמות הורמונים ולבנות תשתית הורמונלית תקינה.

פעילות הצמחים בתוסף נחלקת ל-2 רמות:
 1. פעילות מיידית – למשך כ 7– 3 שעות.

 2. פעילות לטווח ארוך שמגיעה למלוא השפעתה תוך 3 חודשים.

הרכב הצמחים בפורמולת בשבילו טודיי -

בשבילו טודיי מכיל מאקה, ויתניה, רודיולה, קוטב מצוי-  4 צמחים אדפטוגנים שמסייעים להתמודד עם מצבי לחץ. ואת צמח הגוארנה- צמח מרכזי לטיפול בבעיה.

נוסף כל צמח בפני עצמו נותן אפקט מצטבר בפעילות הנוסחא:

 1. מאקה (Lepidium meyenii) – מאזנת ומזינה את המערכת ההורמונלית והעצבית אצל גברים ונשים (כולל גיל  המעבר). לחיזוק בגיל מבוגר, לתשישות וחולשה, נוגדת חמצון.

 2. ויתניה משכרת (Withania somnifera) –חיזוק פוריות לגברים, לתשישות, והפרעות שינה, חרדות, כפייתיות, תת פעילות הורמונאלית בבלוטת התריס.

 3. רודיולה(Rhodiola rosea)  –לחוסר רצון, אנמיה, תשישות וחולשה, דכאון, חרדה, חיזוק שריר הלב.

 4. קוטב מצוי (Tribulus terrestris)–משפר ספירה, רצון ותפקוד גברים, ממריץ ומחמם. משפר פוריות נשים ובעיות גיל המעבר.

 5. גוארנה(Paullinia Cupana) - צמח מרכזי לטיפול בתפקוד גברי. ממריץ עצבי לתיפקוד הורמונלי, מעורר ומרומם.

 

הוראות שימוש מומלצות לתוסף-

התכשיר ניטל באופן יומיומי סדיר בכדי לבנות מערכת יציבה ומתפקדת, ונותן חיזוק נקודתי עם הגברת המינון בנקודות זמן רלוונטיות. בשביל לתת ביטוי לפעילות מיידית יש לצרוך את התכשיר באופן סדיר לפחות 4  ימים לפני כן במינון הקבוע. 

לשימוש יומיומי יש לצרוך – 1 כמוסה בבוקר ו – 1 כמוסה בערב. בשעת הצורך יש להכפיל ואף לשלש את המינון של הערב. להשגת פעילות מיידית ואפקטיבית יותר, מומלץ לצרוך בנוסף כף אחת של שמן זית כתית באיכות גבוהה בארוחת ערב או בלילה.

בשבילו טודיי בונה תשתית בריאה שנועדה לתפקד לאורך זמן ללא תלות בתכשיר. לאחר כ-3 חודשי שימוש יומיומי וכשהאיזון מושג – ניתן להפחית במינון, תוך מעקב עד להפסקת השימוש. במידת הצורך להמשיך חודש נוסף ושוב- הפחתה תוך מעקב.

יש מקרים בהם אחר שהאיזון הושג יהיה צורך רק בתגבור נקודתי. מומלץ להמשיך לצרוך כף שמן זית כתית מעולה בערב בזמנים רלוונטים.

 

הגבלות השימוש והתוויות נגד-

בשונה מרוב המוצרים לטיפול בבעיה, לבשבילו טודיי הגבלות השימוש הן מעטות. זאת מכיוון שהנוסחה מטפלת בשורש הבעיה ובונה באופן רציף תשתית הורמונאלית חזקה, ואינה פותרת את הבעיה רק בצורה נקודתית ע"י דחיפה מוגזמת של אנרגיה המשבשת את שאר המערכות ובפרט הלב והדם.

כשיש הפרעות שינה – צריך להיות מודעים לאופי המעורר של הנוסחה, ואולי לקחת את המנה של הערב מוקדם יותר. לנוטלים תרופות לטיפול בדכאון מקבוצת מעכבי MAO או  SSRIניתן לקחת את הנוסחה רק בפיקוח רפואי. בכל אופן יש להשתמש בזהירות ובהדרגה יחד עם תרופות קונבנציונאליות.

 

העשרה-
מזונות המעלים רמות הורמון הטסטוסטרון ולשיפור המערכת:
 • צריכת שמן זית כתית מעולה, וחשוב שיהיה מחברה אמינה, מעלה בצורה משמעותית את הורמון הטסטוסטרון. היא גם מונעת את הפיכתו לאסטרדיול וכך נשמרות רמות גבוהות של טסטוסטרון. מומלץ ליטול ממנו באופן סדיר, עדיף בערב.

 • רימונים ומיץ רימונים מעלים רמות טסטוסטרון בצורה משמעותית.

 • שבולת שועל מסייעת לשחרר טסטוסטרון מהקשירה שלו לחלבון ומאפשרת את זמינותו.

 • סלק אדום גם עשיר בבורון שמעלה רמות טסטוסטרון ובמיוחד טסטוסטרון חפשי, וגם מעלה רמות של ניטריק אוקסיד שמוריד לחץ דם ומשפר זרימת דם.

 • 2 אגוזי ברזיל ביום יתרמו לרמות סלניום נאותות שאף הם משפרות רמות טסטוסטרון.

 • כרוביים למינהם כולל כרובית וברוקולי, מכילים חומר –אינדול– 3 קרבינול -  indole-3-carbinol  המעכב יצור  אסטרדיול ובכך מקדם יצירת טסטוסטרון

 • האליצין שבשום המושג רק מאכילת שום טרי, מונע מקורטיזול להפריע לספיגת הטסטוסטרון. מומלץ לאכול שום יחד עם פטרוזיליה למניעת ריח גוף. בגמרא מוזכר שימוש של שום צלוי או אפוי למטרות דומות.

למתכון המסביר איך ליצור אליצין משום

bottom of page